У білорусі фіксують спалах захворювань серед російських "частково мобілізованих", - розвідкаФіксують спалах захворювання через недотримання санітарних умов.

6 листопада на фейсбук-сторінці Головного управління розвідки Міноборони повідомили, що серед російських "частково мобілізованих" у білорусі зараз спалах захворювань через недотримання санітарних умов.

На територію білорусі продовжують надходити підрозділи зс рф, які переважно складаються з так званих "частково мобілізованих" громадян. Їхнє головне завдання – підготовка матеріальної бази та місць розміщення окупаційних військ. Вони вимушені жити в непристосованих умовах. Переважно в польових наметах без належних санітарних умов.

"Наразі серед цих військовослужбовців відзначається масштабний спалах різноманітних захворювань. Здебільшого це захворювання дихальних шляхів - бронхіт, ангіна, пневмонія, загострення астми, а також інфекції шлунково-кишкового тракту. Масштаби захворювань такі, що білоруські медики не здатні впоратися з ними. Окупанти вимушені в терміновому порядку відряджати до білорусі військових та мобілізованих медиків з рф.

"Найближчим часом очікується прибуття чергової партії медичних співробітників на 230 загальновійськовий полігон західного оперативного командування зс рб (обуз-лісновський). Спалах захворювань на ньому також пов’язують із недотриманням елементарних вимог для військових таборів із забезпечення гігієни, якісного харчування та медичного забезпечення", - йдеться у повідомленні.

У білорусі також зростає напруженість між військовими двох держав. Численні конфліктні ситуації пов’язані з прецедентами зневажливого ставлення російських військових до білорусів.

"Військова поліція рб неспроможна стримувати протиправну поведінку росіян. Зокрема, у доповідних записках, які подаються старшими офіцерами зс рб на основі скарг своїх рядових військовослужбовців, вказується на зневажливі вислови та поведінку росіян щодо білорусів. Зокрема, із використанням принижень на основі етнічних характеристик. Кількість прецедентів швидко зростає, що призводить до неконтрольованої ескалації напруги в білорусі", - додали у розвідці. 

Читайте також: 256 доба повномасштабної війни: яка ситуація на фронті по всіх напрямках

Фото на головній: Генштабу ЗСУAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW