Полтавського підприємця обвинувачують у несплаті податківПолтавська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця з Полтави, якого обвинувачують у несплаті податків та скоєнні інших кримінальних правопорушень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Як встановило досудове розслідування, підприємець, який займався роздрібною торгівлею продуктів харчування, приховував реальні об’єми виручки від своєї діяльності та вносив недостовірні відомості до декларацій платника єдиного податку. Унаслідок таких дій упродовж 2018-2019 років він не сплатив до державного бюджету майже 3 млн 300 тис. грн податків. Водночас з метою легалізації отриманих коштів чоловік придбав у Полтаві квартиру вартістю понад 1 млн 200 тис. грн.

Підприємцю інкримінують:

  • легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 1 ст. 209 ККУ);
  • умисне ухилення від сплати податків та зборів (ч. 1 ст. 212 ККУ);
  • підроблення офіційного документа, вчинене повторно, та використання завідомо підробленого документа (ч. ч.1, 3, 4 ст. 358 ККУ).

З метою відшкодування завданих державі збитків прокуратура пред’явила до фігуранта цивільний позов на суму майже 3 млн 300 тис. грн. На придбану квартиру та інше майно чоловіка накладено арешт.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW