Теплопостачальникам Чернігівщини держава компенсує різницю в тарифах: хто та скільки отримаєТеплопостачальним підприємствам Чернігівської області узгоджено обсяг заборгованості з різниці в тарифах, яку готова компенсувати держава. Відповідне рішення 4 листопада ухвалили на засіданні тимчасової територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах під головуванням заступника начальника Чернігівської ОВА Дмитра Синенка.

За результатами засідання тимчасова територіальна комісія узгодила обсяги заборгованості з різниці в тарифах теплопостачальним підприємствам Чернігівської області, а саме:

  • ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» — 228,3 млн грн;
  • АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» — 190,5 млн грн;
  • ТОВ «НіжинТеплоМережі» — 25,5 млн грн;
  • ВПТМ «Борзнатеплокомуненерго» — 0,4 млн грн.
Теплопостачальникам Чернігівщини держава компенсує різницю в тарифах: хто та скільки отримає, фото-1

— Прийняті сьогодні рішення про узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах для підприємств галузі є досить важливими, дозволять отримати відшкодування з державного бюджету, що призведе до покращення їх фінансово-економічного стану та надасть змогу споживачам отримувати якісні та безперебійні послуги, — підкреслив Дмитро Синенко.

Різниця в тарифах на теплову енергію та комунальні послуги виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування за період з 1 червня 2021 року по 30 червня 2022 року.

Нагадуємо, у 2021 році між Кабінетом Міністрів, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.

Передбачалося що різниця між розміром економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію послуги з її постачання і постачання гарячої води та тарифів для населення буде відшкодована з місцевих бюджетів.

Оскільки у низці населених пунктів така різниця була не повністю або взагалі не компенсована з місцевих бюджетів, Уряд ухвалив рішення здійснити відшкодування з держбюджету.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW