Ще 107 українських військових повернулись з полону додомуЩе 107 українських воїнів, які були в російському полоні, повернулися додому в Україну.

Про це повідомив Голова офісу Президента Андрій Єрмак у себе на сторінці.

Вдалося звільнити 107 воїнів - 6 офіцерів, 101 рядового та сержанта.

Серед тих, кого повернули з полону - військові із ЗСУ, ВМС, ТрО, ДПСУ, НПУ, ДССТ, нацгвардійці серед яких троє «азовців» 74 бійця захищали «Азовсталь». Деякі добровольцями летіли вертольотом у Маріуполь, щоб рятувати життя і воювати за місто. 

"Ми повернули додому багатьох поранених у боях. Зокрема, нам вдалося обміняти тяжкопоранених та лежачих з Маріуполя, із «Азовсталі», хлопців з осколковими пораненнями рук та ніг, вогнепальними пораненнями різних частин тіла. Є люди з ампутованими кінцівками та опіками, які не відчувають частину обличчя, з інфікованими ранами. Також є поранений боєць внаслідок вибуху в Оленівській колонії. Чимало з наших хлопців зазнали поранень ще у березні.

Держава зробить все необхідне, щоб допомогти кожному з них Дякую Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за якісну роботу. Вдячний всій команді", - написав Єрмак.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW