"Бавовну" ніхто не скасовував: у Повітряних силах розповіли, як боротися з іранськими ракетамиНещодавно стало відомо про передачу росіянам іранських балістичних ракет. В Повітряних силах ЗСУ розповіли, як боротися з іранськими ракетами. 

За словами речника командування Повітряних сил ЗСУ,  рф зітикнулася з певним дефіцитом балістичних ракет, а тому попросила Іран посприяти відповідним поставкам. Про це Юрій Ігнат повідомив в ефірі національного телемарафону.

Проти балістичних ракет, на жаль, немає в нас ефективного захисту. Це балістика, вона летить фактично з космосу, летить на величезній швидкості вниз. Збивати їх фактично нереально, але протидіяти можна, – пояснив Ігнат.

Він закликав українців дотримуватися сигналів повітряної тривоги та прислуховуватися до даних розвідки. За словами речника Повітряних сил, найкращий спосіб протидії – це знищувати ракети там, звідки їх запускають, тобто ідеться про дальність у 300 та 700 кілометрів. Але, як зазначив Ігнат, "бавовну" ніхто не скасовував.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW