У Житомиробленерго поінформували про графік можливого відключення електроенергії на Новоград-ВолинщиніУ Житомирській області тривають відключення електроенергії. Зокрема, це стосується і Новоград-Волинського району.

Про графік ймовірного відключення інформують у пресслужбі Новоград-Волинської райдержадміністрації із посиланням на дані Житомиробленерго.

Так, 2 листопада відключення можливі в усіх населених пунктах на Городницькому напрямку, крім села Чижівка, частково сіл Маковиці та Городище. Населені пункти від с. Дідовичі в бік Рівненського напрямку. Район ремзаводу, район вул. Пушкіна, район технікуму, район Ліцею №1, район центрального парку, район площі Л. Українки.

3 листопада відключення можуть стосуватися сіл Наталівка, Олександрівка, частково села Маковиці, СП «Агросоюз», підприємства на території машинобудівного заводу, мікрорайон «Зелені», району вулиць вулиці Тимошенко, частково мікрорайону «Лубчиця» (в районі вул. Лубчицька, Окрема, район новобудов, район вул. Східна, В. Юрченка, Горобка), вул. Цілковського, Сагайдачного (від водоканалу до Костелу), частина вул. Волі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW