Україні допоможуть відновити енергосистему після атак рф: список країн, з якими вже домовилисьУкраїна одержить обладнання для поновлення енергосистеми від 12 країн.

Про це повідомив очільник Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба, інформує редакція.

Уряди та компанії 12 країн допоможуть Україні у відновлені енергетичної інфраструктури, яку пошкодили російські обстріли. Партнери постачатимуть необхідне обладнання.

Зокрема Україна вже домовилася про постачання обладнання від урядів і компаній Ізраїлю, Іспанії, Італії, Литви, Німеччини, Північної Македонії, Польщі, Республіки Корея, Словаччини, Словенії, Фінляндії та Франції. 

«Загалом йдеться про 954 одиниці енергетичного обладнання. Перші партії допомоги вже в Україні, решта очікується найближчим часом. Ми продовжуємо працювати над збільшенням кола партнерів і обсягів підтримки», — зазначив Кулеба.

За словами міністра, серед того обладнання, яке отримує Україна, є генератори різних типів, перемикачі автоматичні, теплові гармати тощо.

«Ми вдячні кожному партнеру та кожній компанії, які відгукнулася на наш терміновий запит. Україна завжди пам’ятатиме тих, хто був із нами у важку годину випробувань», — сказав очільник МЗС України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW