Історія однієї фотографії. Що робить чоловік, який потрапив під камери Reuters та російських пропагандистів, - ФОТО, ВІДЕОЧоловік з Маріуполя, який потрапив на камери міжнародного агентства Reuters, як виявилось, став героєм сюжетів і російських пропагандистів. 

Ось він на фото Reuters, яке поширило видання.

 Історія однієї фотографії. Що робить чоловік, який потрапив під камери Reuters та російських пропагандистів, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

А ось він з’являється на каналі Ura.ru

Тобто іноземні журналісти працювали разом з росіянами в Маріуполі. 

Як виходить з сюжету,  чоловік ні відео викопує цінні рослини в Маріуполі, біля зруйнованих будинків,  і саджає їх на своєму власному подвірї. Раніше б сказали - краде. Зараз кажуть - рятує.

 Так вже було в Маріуполі. Коли екс-мер Маріуполя Михайло Поживанов, ображений, що його не переобрали на другий термін,  вивіз з міста свій луна-парк, цінні рослини, які були висаджені і росли на території парку (за площею Свободи) стали викопувати і саджати у себе в городі мешканці одного з будинків на вулиці Брюлова, поруч з парком. Колишній парк залишився без сосен, каштанів та блакитних ялин. Вони стали прикрашати одне подвір'я.  

Не зрозуміло, як ставитись до таких вчинків зараз. Що думаєте з цього приводу? Пишіть нам в бот https://t.me/Mar0629newsBot що думаєте з цього приводу

  ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW