Ранкові обстріли критичної інфраструктури Запоріжжя - відкрито кримінальне провадженняСьогодні ворог атакував Запоріжжя, влучивши в об’єкти критичної інфраструктури. Внаслідок атаки були знеструмлені понад 200 тисяч абонентів. За фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України) розпочато досудове розслідування кримінального провадження.

Про це повідомили в Запорізькій обласній прокуратурі.

Сьогодні 31 жовтня близько 8:00 військові рф вдарили ракетами по Запоріжжю та прилеглим населеним пунктам, застосувавши авіацію. У Запоріжжі та інших районах області внаслідок атаки суттєвих руйнувань зазнали об’єкти критичної інфраструктури. В одному з сіл пошкодшено близько 10 приватних будинків, в іншому - будівлі фермерського господарства. 

З 9:50 до 10:00 ворог знову атакував критичну інфраструктуру Запоріжжя та передмістя, застосовуючи ЗРК С-300. Обстріли призвели до відключення світла у більшості районів міста. 

Наразі тривають першочергові слідчі дії. 

Як раніше писав 061, через ворожі обстріли скасовано погодинні відключення світла, але енергетики закликають запоріжців заощаджувати електроенергію.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW