СБУ затримала коригувальника ракетних ударів по БахмутуУ ході спецоперації на Донеччині Служба безпеки встановила місцезнаходження і затримала ще одного агента спецслужб рф, який проводив розвідувально-підривну діяльність в регіоні.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зловмисник коригував ракетно-артилерійські обстріли по інфраструктурі Бахмуту, а потім передавав окупантам інформацію про їхні «результати».

Також він інформував загарбників про стан об’єктів критичної інфраструктури та внутрішню обстановку у місті після повітряних ударів.

Крім цього, зловмисник об’їжджав територію району для прихованого спостереження за місцями тимчасового розташування і маршрутами переміщення підрозділів ЗСУ.

Зібрані розвіддані він передавав своєму російському «координатору». Ним виявився представник спецслужб країни-агресора, особу якого вже ідентифікували співробітники СБУ.

Для комунікації з окупантами агент використовував заздалегідь відпрацьований анонімний канал в одному з месенджерів. Розвідувальну інформацію переправляв у вигляді медіафайлів з детальним описом об’єктів та місцевості, де вони розташовані.

Під час затримання зловмисника у нього виявлено мобільний телефон із доказами прихованої передачі закритої інформації до рф.

Слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину.

Матеріали кримінального провадження вже скеровано до суду для розгляду по суті.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW