27 жовтня НЕК Укренерго запровадив стабілізаційні відключення у Дніпропетровській області для уникнення аварійЗа розпорядженням НЕК Укренерго, у Дніпропетровській області з 8:00 27 жовтня відбуватимуться стабілізаційні відключення світла.

Про це 0564.ua півідомили в пресслужбі ДТЕК.

ДТЕК Дніпровські електромережі робить все можливе, щоб відключення кожного клієнта тривало не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись  протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень. Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 8 до 12 ранку, то якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня,  повторне відключення буде з 20.00 до 00.00.

Зверніть увагу: можлива невелика похибка у часі в межах додаткових 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

Список населених пунктів, котрих може стосуватися таке відключення, та графік розміщений на сайті та у соцмережах ДТЕК Дніпровські електромережі. Слідкуйте за оновленнями.

Зазначаємо, що також трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перенавантаження, пошкодження сторонніми особами, тощо), через які наші споживачі можуть бути без світла. Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилось світло в межах 4-4,5 годин – просимо повідомляти нам про це через канали комунікації: Viber та  Telegram бот, через наші сторінки в соцмережах Facebook. Ми зробимо все необхідне, щоб оперативно усунути аварію та повернути вам світло.

Для того, аби підтримати енергосистему, закликаємо всіх мешканців Дніпропетровщини споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії в пікові години навантаження зранку з 6.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.

Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Бережіть себе та рідних!

Віримо в перемогу!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW