Стріляють з артилерії та РСЗВ, скидають фосфорні бомби: ще одне українське місто зруйноване на 70%Оріхів, що знаходиться 60 кілометрів від Запоріжжя регулярно атакують окупанти. Вони стріляють з артилерії та РСЗВ, іноді скидають фосфорні бомби. Через масштабні руйнування в місті немає газу, електрики та води. Містянам пропонують евакуюватися.

Про це повідомила заступниця міського голови Світлана Мандрич "Новинам Приазов'я".

За її словами, обстріл триває від 7 до 14 години. Майже 70% міських будівель зруйновано. Відремонтувати пошкоджені об'єкти неможливо та і поки що немає сенсу.

"Гатять з усього, з чого тільки можна. І С-300 прилітає, і літаки, і танки, і фугасні бомби, і фосфорні, дуже багато будинків, що згоріли на сьогодні.

Дуже багато останнім часом горить будинків, згоряють вщент. Через щільність обстрілів їх неможливо згасити. Температура вогню така — навіть залізо плавиться, залишаються стіни. Багатоповерхівки зруйновані, є дуже багато влучань у дахи, прямі влучання в квартири. У суботу горіла багатоповерхівка, і шість квартир згоріли повністю", - розповіла Світлана Мандрич.

Переважно люди живуть в підвалах. А через відсутність умов, готують їжу на багаттях, не тільки на себе, а й на друзів, домовляються, влаштовують чергування.

"У місті поки що немає проблем із продуктами, проте містяни залишилися без лікарні. У разі виникнення проблем їм допомагають військові медики, під час затишшя хворих і поранених може евакуювати у Запоріжжя "швидка допомога", - пояснила заступниця міського голови.

Евакуювалися не всі люди. Нині в місті залишилося приблизно 2 тис. мешканців, раніше населення міста становило майже 15 тис. осіб. До нападу росії воно розвивалось, а люди жили та в мирі та злагоді.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW