В Україні розширили перелік осіб, що можуть отримати статус учасника бойових дійКабінет міністрів України розширив перелік осіб для отримання статусу учасника бойових дій.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Зазначається, що на засіданні Кабміну було ухвалено рішення про внесення змін до постанови від 20 серпня 2014р. № 413. Ці зміни передбачають приведення постанови у відповідність з оновленим законодавством України та забезпечення захисту прав і свобод військових, що брали і беруть участь у захисті України від російського агресора.

Актом було визначено процедуру надання та позбавлення статусу учасника бойових дій для осіб, що брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони нашої країни, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією РФ.

Наголошується, що завдяки внесеним змінам зазначена категорія осіб матиме змогу користуватися пільгами і гарантіями, визначеними законодавством, зокрема законом "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW