Фахівці Луганського медуніверситету безкоштовно перевірятимуть зір жителям РівненщиниВикладачі та інтерни офтальмологічного відділення релокованого закладу вищої освіти безкоштовно обстежуватимуть очі внутрішньо переміщеним особам та малозабезпеченим жителям області. Прийом проводитимуть у Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

"Така ініціатива стала можливою завдяки партнерству між Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, ДЗ «Луганський державний медичний університет», КП «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» у рамках спільного проєкту «Інтерни PRO-BONO», підтриманого за конкурсом малих грантів «Med Aid», що впроваджується Fondation de France".

Директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА Олег Вівсянник зазначив, що єдина умова для пацієнта – направлення від сімейного лікаря. Кабінет запрацює вже в листопаді. Також посадовець додав, що у такий непростий час медичні послуги повинні стати ще більш доступними.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW