Частина російських підрозділів втікає з правобережжя Херсонщини. Для прикриття на цей напрямок направили десантниківЧастина російських підрозділів втікає з правобережжя Херсонщини. Водночас на цей напрямок направили десантні війська, щоб вони прикривали основні сили російської армії, аби ті вийшли з мінімальними втратами.

Про це 24 каналу розповів керівник Центру військово-правових досліджень, військовий експерт Олександр Мусієнко. Він повідомив, що Росія перекинула частину десанту на правобережжя Херсонщини.

За його словами, цей десант намагається утримувати лінію фронту в районі Берислава після того, як окупанти втратили контроль над Давидовим Бродом.

"Бої там точаться. Насправді схоже на те, що Путін наказав стояти до кінця, не рахуючись з втратами і наслідками на Херсонщині", – сказав він.

Військовий експерт запевнив, що є й інша ситуація, про яку говорить навіть Суровікін – стояти до останнього це не означає втримати. До того ж у росіян проблеми з порушеною логістикою.

Видно, що десант російських військ переходить до операції “прикриття” – вони намагаються стримувати позиції українських військ наскільки це можливо до моменту відходу основних груп з бронетехнікою, які в них залишилися в районі Херсона,

– заявив Мусієнко.

На його думку, зараз російські війська намагаються організовувати понтонні та поромні переправи, щоб перекинути свої сили на лівий берег Херсонщини.

"Можна помітити, як окупанти поступово відходять від Херсонського напрямку, але бойові дії там тривають. Зокрема, населений пункт Снігурівка досі тимчасово під російським контролем", – додав він.

Військовий експерт вважає, що на сьогодні стратегія виснаження окупанта на тому напрямку працює. Сили і засоби для стримування українських військових там стає все менше.

Мусієнко наголосив, що швидше за все, роль російського десанту зводиться до того, аби прикривати відхід основних груп і зробити поступовий відхід з Херсонського напрямку з мінімальними втратами для російських військ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW