Дрова через інтернет. В Україні запустили державний магазин "ДроваЄ"Запрацював державний інтернет-магазин дров для населення “ДроваЄ”, де можна придбати дрова.

Про це повідомляє Урядовий портал. Лісгоспи вже приймають онлайн замовлення від українців. Через інтернет можна придбати собі чи своїм рідним дрова на зиму з доставкою додому.

Таким чином Уряд намагається спростити та зробити зручною для українців купівлю дров.

Що потрібно, аби купити двора через інтернет-магазин ДроваЄ:

- перейти на ресурс https://drovae.gov.ua/

- авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся

- вказати адресу доставки дров

Система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити. Кожен постачальник буде пропонувати той асортимент, який є в наявності.

- визначитися із видом та обсягом деревини,

- обрати функцію з доставкою чи без.

- оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення питань з логістикою.

Діє ліміт - 15 кубометрів дров на опалювальний сезон на одну фізичну особу. 

Також повідомляється, що Уряд розподілив серед обласних військових адміністрацій 563 мільйони гривень. Вони підуть на закупівлю та доставку дров для населення Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.

Під «сокиру» українські ліси ніхто не пускає. Додаткова заготівля дров паливних у 2022 році здійснюється за рахунок невикористаного ліміту заготівлі деревини за минулі роки - розповів Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW