За ініціативи управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації 15-16 жовтня в Полтаві відбувся турнір з волейболу серед ветеранів пам’яті Олімпійського чемпіона 1964 року, заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера України Станіслава Люгайла. Про це повідомляє прес-служба Покровської МВА.

Позмагатися за титул чемпіонства зібралися 7 чоловічих команд із 4 регіонів – Донецької, Полтавської областей, міст Дніпро та Київ.

Команда ветеранів з Донеччини стала чемпіоном волейбольного турніру пам’яті олімпійського чемпіона Станіслава Люгайла, фото-1

До складу Донецької області увійшов старший тренер-викладач з волейболу ДЮСШ м. Покровська Ляшенко Микола Григорович, який грав у віковій категорії 70+ років. Не зважаючи на "золотий вік" гравців, ігри пройшли досить цікаво та емоційно, показавши свою  майстерність та злагодженість, команда Донеччини виборола 1 місце.

За підсумками турніру переможців і призерів нагородили кубками, медалями, грамотами та олімпійськими подарунками.
Вітаємо Ляшенка Миколу Григоровича і команду із заслуженою перемогою, бажаємо спортивного довголіття та Мирного неба!