Відомий український актор, який воює на передовій, вдруге став батькомВідомий український актор Віктор Стороженко, який захищає нашу країну у складі добровольчого батальйону "Свобода", вдруге став батьком.

Радісною новиною Стороженко поділився у коротких відео на своїй Instagram-сторінці.

У 32-річного артиста та його дружини Анастасії народилася донечка.

Відомий український актор, який воює на передовій, вдруге став батьком (ФОТО), фото-1

До слова, дівчинка з'явилася на світ у Польщі, куди Стороженко вивіз дружину та старшого сина, 3-річного Мартіна з початком повномасштабного вторгнення РФ до України.

Відомий український актор, який воює на передовій, вдруге став батьком (ФОТО), фото-2

Як розповідав актор раніше, про вагітність дружини пара дізналась за декілька днів до початку повномасштабної війни.

"Ми постали перед важливим рішенням, що нам з дружиною робити з дитиною. Бо війна. Ми тоді ще не уявляли, як можна жити під час війни. Все склалося добре", - сказав Віктор.

Переконавшись, що родина в безпеці, Віктор заступив на захист країни.

"Поїхали до Лисичанська. Потім Сіверодонецьк, потім з Сіверодонецька нас відтягнули і потім під Зайцево, де я був поранений. Оце те, що я запам'ятаю на все життя. 10 серпня, 18:45. Якщо в пеклі є пекло, то це Зайцево. То це був бій під Зайцево. Це був той момент, коли я змирився зі своєю смертю", - розповів актор.

Відомий український актор, який воює на передовій, вдруге став батьком (ФОТО), фото-3

Тоді уламок від ворожої міни потрапив Віктору в обличчя і ледь не позбавив ока. Зараз про це поранення нагадує шрам і душевний неспокій.

"У мене ж сталася психологічна травма, я ж зараз в психіатрії лікуюся. Усвідомлення, що ти міг померти 10 разів вже, воно накриває", - зізнався Стороженко.
Триматися Віктору допомагають щоденні дзвінки з дружиною, з якою Віктор постійно на зв'язку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW