Понад 7 тисяч повідомлень надійшло до офіційного чат-бота поліції Дніпропетровської області про зрадників України та колаборантівНагадаємо, що з 20 червня в поліції Дніпропетровської області запрацював чат-бот в месенджері телеграм@Krim_dnp_bot , куди кожна людина може анонімно надати інформацію про людей, які працюють на користь держави-агресора, поширюють антиукраїнський контент або пропагують «руській мір».

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Дніпропетровській області.

Після надходження повідомлення, аналітики управління кримінального аналізу перевіряють інформацію та передають оперативним підрозділам для відпрацювання. Бот має дуже простий функціонал, який дозволяє легко надати поліції всю необхідну інформацію.

З початку роботи бота надійшло вже понад 7 тис. повідомлень, з них опрацьовано та передано оперативним підрозділам 284 факти. За результатами перевірок правоохоронці відкрили 15 кримінальних проваджень. 4 кримінальні провадження направлені до суду, по іншим тривають слідчі дії. Стосовно 78 фактів інформацію передано Службі безпеки України у Дніпропетровській області. З іншими порушниками проведена профілактична робота.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW