Тернополянам повідомили, на яких вулицях у які години відключатимуть струмЗ метою стабілізації забезпечення споживачів м. Тернополя ВАТ «Тернопільобленерго» вводить в дію Графік погодинних вимкнень споживачів електричної енергії.

Даний графік, зважаючи на технологію процесу з розподілу електричної енергії в межах м. Тернополя, а також на географічне розташування електричних мереж та їхніх електричних з’єднань між собою, не забезпечує рівномірного та циклічного вимкнення всіх споживачів міста.

"Якщо ваша вулиця повторюється в декількох чергах – не хвилюйтесь, це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків на вашій вулиці. У разі необхідності, ВАТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати обмеження електропостачання споживачів м. Тернополя і в поза зазначені години, вказані у цьому графіку. Також, найближчим часом буде оприлюднений консолідований Графік погодинних вимкнень споживачів електричної енергії всієї Тернопільської області. Графік буде застосований тільки у разі, якщо у державної енергокомпанії НЕК Укренерго виникне потреба збалансувати енергосистему", – інформують в міській раді.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

grafik-1-12102022.jpg

grafik-1-12102022.jpg

grafik-2-12102022.jpg

grafik-2-12102022.jpgAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW