Після невдач в Україні Росія більше не є наддержавою, – Міноборони БританіїЦе розуміння самим же диктатором є ключовим моментом. Про це розповів в інтерв’ю міністр оборони Великої Британії Бен Воллес.

Путін сам повірив у російську брехню

Міністр оборони вважає, що Путін помилково сам повірив у російську пропаганду, яка розповідала про надмогутню та невразливу країну. Однак дійсність виявилася дещо інакшою.

Відтак російські сили програють в Україні через хибні стратегічні припущення свого керівництва, які базувалися на свої помилкових даних про військові можливості. На полі бою Росія зараз стикається з катастрофічною втратою бойового духу, поганим оснащенням та значним дефіцитом боєприпасів, а сама країна-агресорка – з політичною нестабільністю.

На кожному кроці вони недооцінювали Україну і переоцінювали Росію. Але у нього (Путіна – 24 канал) в задній кишені мільйони людей, яких він може заштовхнути в м’ясорубку без жодних правил, без уваги до людських життів, невинних людей і мирних жителів,
– зазначив Воллес.

Стратегія Путіна помилкова в усьому

Також міністр оборони згадав й про масовані ракетні удари 10 та 11 жовтня по Україні. На його думку, витрата ракет на цивільну інфраструктуру в тилу, а не на військові цілі на передовій – є помилкою диктатора. Ці обстріли міністр оборони вважає ані стратегічно важливим, ані розумним використанням й так обмежених ресурсів Росії.

Його (Путіна – 24 канал) стратегічні припущення, схоже, помилкові в усьому,
– підсумував Бен Воллес.

Також в інтерв’ю міністр підкреслив, що міжнародна спільнота має перемогти вторгнення Путіна. Це потрібно, щоб показати, що війни неможливо виграти, "запихаючи мільйони людей у ​​м’ясорубку без правил, без уваги до людських життів". Адже якщо план диктатора спрацює – це буде повідомленням світові, що саме так можна вигравати війни.

"Ми, міжнародна спільнота, не можемо цього прийняти", – сказав Воллес.

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW