У Хмельницькому та районі відбуватимуться віялові відключення світлаВнаслідок влучання вчора ворожих ракет було пошкоджено електропідстанцію, що призвело до відключення електропостачання міста Хмельницький та сіл Хмельницької територіальної громади. На сьогодні електропостачання повністю відновлено. Проте для стабільної роботи енергосистем тут можливі “віялові” відключення світла.

Про це сьогодні, 11 жовтня, сповістив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, з проханням із розумінням поставитись до ситуації.

“Станом на 8 годину електропостачання відновлено на 100%. Однак задля забезпечення стабільної роботи енергосистеми та недопущення аварійних відключень об’єктів критичної інфраструктури енергетики змушені будуть здійснювати “віялові” відключення споживачів по Хмельницькому району та обласному центру (мікрорайони: Дальні Гречани та Південно-Західний)”, – повідомив посадовець.

Очікується, що електропостачання вимикатимуть на 2 години для 15% споживачів відповідно до графіку. Додамо, що графік можливого відключення наразі не доступний. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW