Українців повідомляють про можливі віялові відключення електроенергіїУ зв'язку з обстрілами енергосистеми різних міст, в Україні можливі віялові відключення. Попередження про це оприлюднили НЕК "Укренерго" та Офіс Президента України.

"Ворог здійснює ракетну атаку на енергетичні об'єкти та цивільну критичну інфраструктуру. В містах та населених пунктах можливі перебої з енергоживленням", - зазначили в Укренерго".

Водночас заступник голови офісу президента Кирило Тимошенко прямо сказав, що в країні можливі віялові відключення.

"Вже однозначно зрозуміло, що чимала частина ракет влучила в енергосистеми різних міст. Під прицілом енергообʼєкти від Львова до Запоріжжя, Київщини, Хмельниччини, Дніпра і Вінниці, Франківщини, Сумщини, Харківщини, Житомирщини, Кіровоградщини, загалом весь південь. Це може вплинути на стабільність енергозабезпечення, тому потрібно бути готовими до наслідків таких обстрілів аж до віялових відключень", - зазначив він.

У зв'язку з терористичними атаками Росії 10 жовтня Президент України Володимир Зеленський записав звернення до українців.

"Маємо справу з терористами. Десятки ракет, іранські «Шахіди». У них дві мішені. Енергообʼєкти – по всій країні. Київщина і Хмельниччина, Львів і Дніпро, Вінниця, Франківщина, Запоріжжя, Сумщина, Харківщина, Житомирщина, Кіровоградщина, південь. Вони прагнуть паніки й хаосу, хочуть знищити нашу енергосистему. Вони безнадійні. Друга мішень – люди. Спеціально обрали такий час і такі цілі, щоб завдати якнайбільше шкоди. Сьогодні будьте в укриттях. Завжди дотримуйтеся правил безпеки", - зазначив Глава держави.

Вам також буде цікаво:

  • Ворог випустив по Україні 75 ракет, 41 з них збила ПВО. Хроніка великої війни: 10 жовтня
  • Харків знеструмлено. Метро працює як укриття
  • Через обстріли по всій Україні можливі перебої з енергоживленням


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW