Над Дніпропетровщиною помічені іранські дрони-камікадзе: подробиціТриває двісті двадцять восьма доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Війська рф продовжують тероризувати Дніпропетровщину. Наразі є повідомлення, що над територіями інших районів регіону помічено російські дрони-камікадзе.

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко повідомляє, що загроза може бути актуальною і для Нікопольського району. 

"За можливості, сьогодні залишайтеся вдома", - додав Євген Євтушенко.

Нагадаємо, що російська армія використовує дрони-камікадзе Shahed-136 іранського виробництва. Отже, як розпізнати наближення такого дрона? 

Вони гучні – коли наближаються, у повітрі добре чутно звук, схожий на роботу двигуна мопеда чи бензопили.

Як поводитись у випадку такої атаки:

  • Почули звук двигуна десь поруч – оцініть становище навколо й тримайтеся подалі від адміністративних будівель, стратегічних та військових об’єктів.
  • Знайдіть укриття та перечекайте атаку.
  • Якщо укриття далеко, дотримуйтесь правила «двох стін», які мають відділяти вас від небезпеки.

Найкраще під час можливої атаки — перебувати в спеціально облаштованому сховищі. Якщо такого поблизу нема, ховайтесь у підвалах чи цокольних поверхах будинків, підземних паркінгах та переходах. 

Якщо ви потрапили під обстріл на вулиці, знайдіть будь-який виступ, заглиблення в землі або канаву. Укриттям на вулиці також може стати бетонна сміттєва урна або сходинки.

Лягайте на землю та закрийте голову руками. Прийміть позу ембріона, розверніться ногами в бік стрілянини, прикривши голову руками, та відкрийте рот. 

Якщо знайшли приміщення, обирайте місце в кутку та недалеко від виходу для того, щоб миттєво залишити будинок у випадку попадання снаряда. Залишайтеся в укритті мінімум 10 хвилин після завершення обстрілу, адже існує загроза його відновлення.

Не залишайтесь в транспорті під час обстрілу. Вийдіть та відбіжіть подалі від дороги. І там знайдіть можливе укриття.

Ховатися в під’їздах, під арками, на сходових майданчиках, у підвалах панельних будинків, біля автомобільної техніки, автозаправних станцій також небезпечно. Намагайтеся не ховатися за автомобілями або кіосками: вони часто стають мішенями.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW