У прифронтові населені пункти невдовзі доставлятимуть дрова вразливим категоріям громадян, - Мінреінтеграції.Уряд розподілив кошти серед обласних військових адміністрацій на закупівлю та доставку дров для населення прифронтових територій.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Кабмін підтримав ініціативу Мінреінтеграції та затвердив розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам в обсязі майже 563 мільйони гривень для забезпечення населення територій, прилеглих до зони проведення воєнних (бойових) дій, паливною деревиною.  

Раніше Уряд прийняв постанову щодо виділення цих коштів на закупівлю паливної деревини. А вже сьогодні постановив розподілити гроші серед обласних військових адміністрацій пропорційно до заявлених ними потреб.  

Особливо небезпечні регіони, мешканці яких будуть забезпечені безоплатними дровами, знаходяться в межах 8 областей, а саме Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської.  

ОВА вже найближчим часом почнуть закуповувати дрова. Доставляти їх будуть безпосередньо по домівках у населених пунктах, поруч з якими тривають бойові дії. 

У пріоритеті на отримання дров – вразливі категорії громадян: багатодітні родини, люди похилого віку, особи з інвалідністю.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW