Вчора жителі Корнина прощалися з батьком трьох дітейВчора, 5 жовтня, жителі Корнинської сільської ради живим коридором провели в останній путь свого земляка і захисника Петра Климова, 1970 року народження.

Новину повідомили на сторінці Рівненської районної державної адміністрації.

- Петро навчався в Корнинській школі, в Сарненському професійно-технічному училищі, де здобув спеціальність тракториста.

Від 2017 року безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації на території Донецької та Луганської областей.

Від початку повномасштабного російського вторгнення був призваний повторно на військову службу по мобілізації 25 лютого 2022 року. Так як Петро мав чималий досвід ведення бойових дій, він був відправлений на схід нашої країни для її захисту.

Петро Климов героїчно загинув 02 жовтня 2022 року під час ведення бойових дій у населеному пункті Осокорівка Нововоронцовського району Херсонської області. Воїну було 52 роки, - йдеться в дописі.

Похоронили захисника на місцевому кладовищі.

У військовослужбовця залишилися вагітна дружина, троє неповнолітніх дітей та старенька мама.

Щирі співчуття близьким і рідним!

Вічна слава Герою!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW