Через паління ледь не сталася трагедія: на Миколаївщині рятувальники ліквідували дві пожежіПротягом доби на Миколаївщині сталося дві пожежі, не пов’язані з бойовими діями.

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України в Миколаївській обоасті, перший випадок зафіксовано у Вознесенську. Тут о 09:19 по вулиці Паровозній внаслідок короткого замикання електромережі зайнялось в приміщенні гаража та літньої кухні. Вогнеборці ліквідували пожежу площею 60 кв. м о 09:40.

Інша пожежа сталася через паління. Шкідлива звичка ледь не призвела до трагедії у Первомайську. Внаслідок необережності під час паління зайнявся матрац в житловому будинку по вулиці Генриха Бебеля. Службу порятунку про пожежу сповістили о 13:20.

Рятувальники горіння площею 4 кв. м загасили о 13:30. Постраждалих та травмованих немає. 

Група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення з початку російської агресії 3992 рази залучалась для ідентифікації та вилучення вибухонебезпечних предметів на території міста та області після ворожих обстрілів. Всього вилучено 3848 боєприпасів.5 жовтня відпрацьовано 9 заявок, вилучено 10 ВНП.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW