Люди не стримували ридань: Тернопільщина попрощалася з трьома загиблими бійцямиНа Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцями Василем Стефанчуком, Дмитром Тимошенком, Тарасом Кравчуком.

У Гаях Шевченківських Байковецької громади попрощалися із загиблим військовим Василем Стефанчуком. Чоловік загинув 29 вересня на Херсонщині під час мінометного обстрілу, пише Суспільне.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиПрощання з бійцем. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

У загиблого військового з Гаїв Шевченківських Василя Стефанчука лишилися дружина та донька, батьки та брат. Попрощатися з ним до його дому прийшло понад дві сотні людей. Чоловік загинув 29-го вересня на Херсонщині під час мінометного обстрілу. Тіло військового від його дому повезли до церкви.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиЖителі громади. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

Дорогою люди зупинялися перед процесією, ставали на коліна та кидали квіти. Панахиду за Василем Стефанчуком відправили у церві Успіння Пресвятої Богородиці. Дружина брата військового Наталія Стефанчук каже, знала його більше 30 років.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиПанахида. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

"Василь завжди був чітким і справедливим. Завжди брав на себе відповідальність і робив все для людей. Саме для людей він і пішов на цю війну, бо він був воїном. І коли треба захищати свою сім’ю, свою оселю і свою Україну, він пішов", – каже Наталія Стефанчук.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиПохорон. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

Біля церкви начальник обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки Ігор Гусєв прочитав грамоту пошани та скорботи і вручив її рідним загиблого військового.

"Головнокомандувач Збройних сил України схиляється перед відвагою, стійкістю та патріотизмом воїна, чинами якого уславлений Володимирів Тризуб", – каже Ігор Гусєв.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиІгор Гусєв. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

Тернополянин Ігор Кульчицький також приїхав на похорон Василя Стефанчука. Чоловік каже, колись служив із ним разом.

"Вперше доля нас з Василем звела під час строкової служби в армії, в Національній гвардії України. Ми служили в 97-98-му роках. З того часу ми спілкувалися, дружили, нас пов’язує дуже багато в житті. Василь завжди був дуже принциповим, в нього було загострене почуття правди, він завжди мав твердий і впертий характер. Після 2014 року пішов добровольцем, сказав, що не може залишатися вдома, коли такі події відбуваються. Потім була невелика перерва, а з початком повномасштабного вторгнення він в перші дні зібрався і повернувся на службу", – каже Василь.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиІгор Кульчицький. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

Поховали 49-річного сержанта Василя Стефанчука на цвинтарі у Гаях Шевченківських.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиПохорон військовослужбовця. Фото: Діана Ярошенко/Суспільне Тернопіль

У Кременці попрощалися з Дмитром Тимошенком. 35-річний був навідником першого аеромобільного батальйону військової частини А2120.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиПрощання з військовим. Фото: Кременецька РДА

Загинув військовослужбовець 25 вересня 2022 року в Донецької області.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиПрощання з Дмитром Тимошенком. Фото: Кременецька РДА

Похорон відбувся у церкві селі Чугалі.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиПохорон. Фото: Кременецька РДА

В останню дорогу у селі Петриків Великоберезовицької громади провели захисника України Тараса Кравчука. 29-річний Герой загинув на фронті обороняючи Україну від російських окупантів.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиПрощання з бійцем. Фото: Великоберезовицька громада

Солдат Тарас Кравчук був гранатометником аеромобільного батальйону військової частини А2120.

На Тернопільщині попрощалися з загиблими військовослужбовцямиПохорон. Фото: Великоберезовицька громада

Народився військовослужбовець 6 вересня 1993 року у селі Петриків. У Тараса Кравчука залишились мати, батько, брат, син..AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW