Передавала російським окупантам 70% врожаю: на Харківщині СБУ затримала депутатку від "ОПЗЖ", - ВІДЕОУ Харківській області фермерша-колаборантка передавала ворогу 70% зібраного врожаю.

На деокупованій частині регіону співробітники СБУ викрили на співпраці з рашистами депутатку від забороненої нині політичної партії "ОПЗЖ". Про це повідомили у прес-службі Служби безпеки України.

Вона добровільно передавала загарбникам сільськогосподарську продукцію та пальне, а також надавала власні приміщення для розташування військових формувань і техніки держави-агресора.

Жінка є власницею кількох фермерських господарств на території Шевченківської громади. За даними слідства, фермерша домовилася з росіянами про умови ведення нею сільськогосподарської діяльності: 70% зібраного врожаю вона мала віддавати представникам окупаційної влади.

Натомість загарбники фактично дозволили їй захопити чужі сільськогосподарські угіддя і техніку інших агропідприємств, власники яких не пішли на співпрацю з ворогом. Для цього окупанти призначили її на посаду керівника так званої "спілки виробників сільськогосподарської продукції" та санкціонували взяти під своє "зовнішнє управління" активи інших господарств.

СБУ встановила, що у серпні жінка передала окупантам 250 тонн насіння соняшнику з врожаю 2021 року, які відразу вивезли на територію РФ.

Співробітники СБУ затримали поплічницю рашистів після деокупації території Шевченківської громади.

У рамках кримінального провадження, яке розслідується слідчими СБУ, депутатці-фермерші повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW