Надвечір з «Градів» окупанти вдарили по Марганецькій громаді, що в Нікопольському районіПовномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 223 доба добігає кінця.

Коротко про те, як минає сьогоднішній день, повідомив заступник керівника ради оборони області Микола Лукашук.

Надвечір з «Градів» окупанти вдарили по Марганецькій громаді, що в Нікопольському районі. На щастя, внаслідок цієї атаки люди ушкоджень не зазнали, руйнувань житлових будинків чи об‘єктів інфраструктури не зафіксовано. 

Вже ввечері по кільком селам громади вгатили повторно. Наразі наслідки з’ясовуються. 

Нині в Нікополі вже відновлено водопостачання, яке зникло після нічних обстрілів міста. Повернули енергетики і світло в оселі громадян. 

В інших районах області день був тихим. Але я ще раз нагадую про правила безпеки під час повітряної тривоги, якими не слід нехтувати. Будьте обережними.

Сьогодні маємо круті новини від Збройних сил України: наші захисники звільнили від російських загарбників село Давидів Брід на Херсонщині. Воно розташоване близько в 60 кілометрах від кордонів Дніпропетровської області.

Нині ми бачимо зменшення кількості обстрілів Криворізького району. Все – завдяки ЗСУ, які женуть ворога далі від Дніпропетровщини. Прийде час, окупантів виженуть ще й з Енергодара, і терор Нікопольського району припиниться. А потім – і терор всієї України. 

Нагадування для окупантів: здавайтеся або будете утилізовані. Інших варіантів у вас немає. Антонівський міст знищено. 

Слава українським воїнам! Так і до Херсону недовго лишилося.

Нам є ким пишатися. Нам є кому дякувати кожного дня. Все буде Україна! AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW