Мешканцям Новомосковська на замітку! Як вберегти себе під час радіаційної загрозиРекомендації від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

На тлі поразок на полі бою, керівництво рф вдається до ядерного шантажу. Такий удар по Україні малоймовірний, а головна мета цих погроз – змусити українців йти на поступки, а партнерів – послабити підтримку. Це залякування не матиме очікуваних росією наслідків.

Водночас українці мусять мати план дій на випадок будь-яких надзвичайних ситуацій: бомбардувань, застосування ядерної зброї, «брудної бомби» чи в разі аварії на АЕС.

Центр Стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки розробив детальні рекомендаціїщо робити у разі ядерного вибуху, якщо ви в цей час – на вулиці, вдома або за кермом. А також план дій у ситуації, коли ви під час ядерного вибуху були вдома, а ваші діти – у школі чи садочку 

Крім цього, фахівці дали відповіді на популярні питання щодо йодопрофілактики  у разі радіаційної загрози.

Читайте їх усі за посиланнями на сайті Dovidka.info.

Поради актуалізували спільно з Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки на основі досвіду і інструкцій України після аварії на ЧАЕС (1986р).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW