Зеленський затвердив рішення РНБО про неможливість переговорів з російським диктаторомПрезидент України Володимир Зеленський затвердив рішення Ради національної безпеки та оборони про неможливість проведення переговорів з президентом рф володимиром путіним.

Відповідний указ  сьогодні опублікували на сайті президента.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 вересня 2022 року «Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності» (додається)", - йдеться у документі.

Також цим документом Зеленський доручив уряду забезпечити посилення обороноздатності України, а парламенту — ухвалити законопроєкти щодо належного санкційного реагування на ескалацію з боку росії.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, 30 вересня 2022 року президент рф путін оголосив про «приєднання» до росії Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей України. На тлі цього в Україні відбулося засідання РНБО, після якого Зеленський оголосив, що Україна подає заявку на пришвидшений вступ до НАТО. У своєму зверненні тоді президент наголосив, що Україна готова до переговорів з росією, але не з путіним, а з іншим президентом рф.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW