На Мукачівщині зникли двоє грибників: обставини зникнення встановлюють правоохоронціПро два випадки зникнення чоловіків, які пішли до лісу по гриби та не повернулися, розповіли на сторінці ГУ ДСНС Закарпаття.

Так, 1 жовтня, о 14:30 до ДСНС Закарпаття повідомили, що громадянин 1956 р.н. напередодні пішов у ліс по гриби в с. Кленовець Кольчинської територіальної громади Мукачівського району та не повернувся додому. О 23:00 пошуки призупинені до встановлення всіх обставин працівниками поліції. Для проведення пошукових робіт залучалося гірське пошуково-рятувальне відділення м. Мукачево.

Наступного дня, 2 жовтня, о 17:56 до ДСНС Закарпаття повідомили про те, що громадянин 1979 р.н. 01.10.2022 пішов у ліс по гриби поблизу с. Абранка Нижньоворітської територіальної громади Мукачівського району та по теперішній час не повернувся додому. О 23:55 пошуки призупинені до встановлення обставин зникнення працівниками поліції. Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучався особовий склад гірського пошуково-рятувального відділення с. Н. Ворота.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW