Стало відомо коли настане бабине літо в Україні: 4 жовтня ще буде ходно та дощитеме4 жовтня холодно буде на півночі та заході України. Температура повітря впродовж дня становитиме лише +8+12 градусів.

Про це повідомляє редакція.

Синоптикиня Наталка Діденко повідомляє, що у центральних областях очікується +10+15 градусів, а на сході та півдні все ж буде тепліше. +14+19 градусів.

Дощі у вівторок пройдуть у західних областях, північних та подекуди на сході України.

У більшості центральних областей та на півдні суттєві опади малоймовірні.

Вітер ще залишатиметься завтра рвучким у західній та північній частинах України.

У Києві 4-го жовтня очікується переважно хмарна, з періодичним дощем, погода. Буде холодно, протягом дня в межах +9 градусів.

У Дніпрі очікується ясна погода, у другій половині дня небо затягнеться хмарами, щоб ввечері знову очиститися. Без опадів.

Стало відомо коли настане бабине літо в Україні: 4 жовтня ще буде ходно та дощитеме, фото-1

Ранок та вечір у Мелітополі будуть ясними, вдень очікується хмарність. Без опадів.

Стало відомо коли настане бабине літо в Україні: 4 жовтня ще буде ходно та дощитеме, фото-2

Завтра, за прогнозами, ще залишається висока магнітна активність Землі, тобто, магнітні бурі ще погуляють досить серйозні - візьміть з собою в дорогу, дальшу чи ближчу, пігулки від голови та тиску.

А ось з середи 5 жовтня до середи 12 жовтня нарешті прийде до нас у гості бабине літо. 

Трохи куценьке, на тиждень, проте без дощів, із сухим повітрям, сонячними проясненнями, прекрасними туманами та, хоч і відносним, але все ж приємним теплим повітрям із температурою +14+21 градус.   AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW