У Франківську судитимуть інформаторку росіянСБУ в Івано-Франківській області завершила досудове розслідування щодо інформаторки, яку затримали в Покровському районі Донецької області.

Слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області передали до суду обвинувальний акт щодо жительки Покровського району Донеччини. Вона передавала ворогу відомості про розташування підрозділів Збройних сил та пересування військової техніки.

Досудове розслідування встановило, що інформаторка передала ворогу відомості про підрозділ, який перебував неподалік від її села. Зокрема, вказала координати складу боєприпасів та кількість особового складу, який там знаходився. Передаючи дані, жінка попросила повідомити її про час обстрілу, щоб вона заздалегідь могла покинути місце свого проживання.

Завдяки своєчасному реагуванню сил оборони України, підрозділ ЗСУ вчасно змінив позиції. Про те, що передані нею координати втратили актуальність, інформаторка теж дала знати ворогам. А також вказала, у якому напрямку виїхала техніка.

Крім того, мешканка Покровського району переслала своєму зв’язку інформацію про переміщення в напрямку Краматорська колони броньованої військової техніки ЗСУ та військового легкового автомобільного транспорту.

СБУ встановила особу бойовика незаконного збройного формування т. зв. «ДНР», якому інформаторка передавала розвідувальну інформацію. Він вийшов на жінку через місцеву групу в соцмережі та запропонував їй співпрацю.

Інформаторка обвинувачується в поширенні інформації про переміщення, рух, розташування Збройних Сил України з можливістю їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану, з метою передачі такої інформації незаконним збройним формуванням.

За злочин, передбачений ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України, на неї очікує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років.

Викриття злочину проводили співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області спільно із Головним управлінням СБУ в Донецькій і Луганській областях.

Збір доказів і матеріалів відбувався за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури. Затримання та оголошення про підозру проходило під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW