"200 Героїв - на Медведчука, 5 командирів "Азову" - на військових рф": Єрмак повідомив про великий обмін полоненимиОбміняли 200 наших Героїв на Медведчука, а 5 Героїв-командирів "Азовсталі" – на 55 російських полонених. 

21 вересня ввечері відбувся великий обмін полоненими. Із російського полону Україна повернула 215 захисників. Про це повідомив на фейсбук-сторінці керівник Офісу президента України Андрій Єрмак. 

"Президент Володимир Зеленський поставив чітке завдання: повернути наших героїв. Результат: наші герої – вільні. Відбувся великий обмін полоненими. Він пройшов у декілька етапів і у дуже різних локаціях. Із російського полону ми повернули 215 людей. Це військові, прикордонники, поліцейські, моряки, нацгвардійці, ТРошники, митники, цивільні… Серед них – офіцери, командири, Герої України, захисники "Азовсталі" і вагітні жінки-військові.

Денис Прокопенко "Редіс", Сергій Волинський "Волина", Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко – командири з "Азовсталі" – вони вже перебувають у безпеці. Це результат особистих домовленостей президента Зеленського з президентом Ердоганом.

росіяни хотіли нас шантажувати їхніми життями, але ми не дамо їм можливості робити це ні з ким.Також серед звільнених – 10 іноземців, які воювали за Україну і яким погрожували смертю. Вони вже знаходяться в місті Ер-Ріяд.

Ми обміняли 200 наших героїв на Медведчука, який вже дав усі можливі покази слідству. А 5 героїв-командирів "Азовсталі" – на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу.

Це був складний процес. Маємо 215 звільнених - це вагомий результат, який став наслідком правильної тактики з використанням позиції сили, включно з результатами фронтової роботи ЗСУ.

Я дуже радий бачити наших хлопців та дівчат на свободі. Заради цього варто жити. Кожне життя українця для нас - найвища цінність. Кожен наш громадянин буде звільнений. Ми завжди повертаємо своїх.

Їхнє повернення – заслуга народу України. Заслуга всіх і кожного захисника України, всіх і кожного, хто забезпечує їхні тили. Попереду ще багато випробувань. Та ми на боці світла, а світ – на нашому боці. Все буде Україна", - зазначив Андрій Єрмак.

Україна повернула з російського полону захисників
Фото: пресслужби МВСУкраїна повернула з російського полону захисників
Фото: пресслужби МВС

Читайте також: Герої захисту Маріуполя командири "Азову" Редис та морпехів Волина повернулися з російського полону

Фото на головній: пресслужби МВСAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW