Жах на Волині. Чоловік забив собаку на очах у дітей19 вересня у Ківерцях Волинської області чоловік жорстко вбив безпритульного собаку, зробивши це публічно.

Про такий кричущий випадок на своїй сторінці розповіла свідок цієї ситуації Наталка Голубова.

- Сьогодні, на превеликий жаль, стикнулася із жахливою подією. На моїх очах у присутності ще декількох свідків, в тому числі і маленького хлопчика, житель міста Ківерці Клюха Андрій, жорстоко вбив безпритульну собаку. Він загнав її за приміщення будинку культури та вбивав її об стіну, свідком чого став його сусід, який перешкоджав йому це робити, але жорстокість взяла верх...Собаку він вбив та з абсолютно задоволеним обличчям поніс до себе у подвір'я за задні лапи...Я викликала поліцію, написала заяву про вчинення кримінального злочину, за яке статтею 299 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Дуже сподіваюся, що цей випадок не залишиться непокараним, а якщо ви знаєте цю погань особисто, то дуже прошу всіляко посприяти у влаштуванні для нього "веселого" життя, - йдеться в повідомленні.

Пізніше Наталка додала, що поліція почала брати пояснення у свідків події, а злочинець знаходиться у райвідділку та підтверджує факт убивства собаки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW