"Розраховуємо на мінімальних 15 градусів": голова Тернопільської ОВА розповів про готовність до опалювального сезонуСьогодні, 19 вересня відбувся брифінг за підсумками ради оборони Тернопільщини. Голова Тернопільської ОВА Володимир Труш розповів, що Тернопільщина готова до опалювального сезону. 

Про це повідомляють "Тернополяни".

Голова Тернопільської ОВА зазначив, що у разі критичної ситуація в області, в оселях мешканців намагатимуться тримати 15 градусну температуру.

"Тернопільщина готова до опалювального сезону 2022-2023. Ми майже на 90 відсотків перевірили усі теплотраси, перевірили мережі, підготували котельні. Міське "Тернопільміськтеплокомуненерго" готове і дещо зробило схему, якби на випадок не постачання газу, або руйнування газових мереж, буде закольцовано частину міста і буде збережено температура практично в багатьох квартирах міста. Температура буде не дуже комфортною, але ми розраховуємо на мінімальних 15 градусів, яка буде зберігатися, - відзначив Володимир Труш.

Також голова ОВА наголосив, що лісники області не сплять і заготовляють на зиму дрова.

"Цього сезону заготовлено 58,5 тисяч метрів кубічних дров для населення, яке населення може придбати, - наголосив Володимир Труш.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW