Дівчаткам було вісім і п'ять рочків: в Ізюмі знайшли поховання цілої родиниВ Ізюмі триває екзгумація тіл на місці масового поховання. У її ході викриваються жахливі злочини росіян. Так, військові рф вбили сім'ю Столпакових: 31-річну Олену, 33-річного Дмитра, а  їхніх двох доньок. Дівчаткам було 5 та вісім років. 

Про трагічну долю цілої родини розповіла радниця Офісу президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дарія Герасимчук у мережі Facebook.

Родина загинула в результаті бомбардування житлового будинку в Ізюмі на вул. Першотравневій.

"Я знаю зі слів очевидців, що вночі 8 березня були авіанальоти, на цей будинок було скинуто багато авіабомб", – розповідає в коментарі "УП.Життя" однокласниця 31-річної Олени Столпакової Анастасія.

Дівчаткам було вісім і п'ять рочків: в Ізюмі знайшли поховання цілої родини (ФОТО), фото-1

Пізніше з'ясувалось, що з ними разом загинула і бабуся дітей.

Будинок тривалий час залишався під обстрілами, через що врятувати людей, які опинились під завалами, було неможливо.

"Кажуть, що вони не відразу померли, вони задихнулися від нестачі кисню під завалами. Вони не заслужили такого, вони були дуже хорошими людьми, світлими та добрими", – каже Анастасія.

Олена відсвяткувала свій 31-й день народження у лютому, а її сім’я жила повноцінним і щасливим життям до початку повномасштабної війни.
14 лютого Олена опублікувала свій останній допис до Дня святого Валентина.

Дівчаткам було вісім і п'ять рочків: в Ізюмі знайшли поховання цілої родини (ФОТО), фото-2

У результаті руйнування будинку, у якому жила сім’я, загинули щонайменше 44 людини, більшість з яких ховались у підвалі.

"На кладовищі, де похована родина Столпакових, нарахували 445 могил… І це не єдине поховання в Ізюмі. Найстрашніше, що може бути, коли звільняють населені пункти - це знаходити убитих та встановлювати їх імена. Сотні і тисячі невинних людей, яких росіяни убили просто за те, що вони жили в Україні", – повідомила Герасимчук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW