В Ужгороді презентували "Маріупольську драму" у постановці акторів Донецького драмтеатруМинуло півроку з дня, коли була знищена російськими окупантами будівля драмтеатру у Маріуполі.

Тож 16 вересня в Ужгороді відбувся вечір пам’яті і вечір, який засвідчив, що руйнуючи будівлі, не можна зруйнувати справжнє мистецтво.

Участь у меморіальному заході узяли депутати обласної ради: заступник голови облради Андріана Сушко, керуюча справами облради Мирослава Ливч та директор Ужгородського Інституту культури і мистецтв Наталія Шетеля.

У холі Закарпатського академічного обласного музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв відкрили виставку робіт художника зі Слов’янська Сергія Сметанкіна “Наш Маріуполь”.

На експозиції презентовано 30 художніх робіт майстра, серед яких – картина із зображенням Маріупольського театру.

Також релокована на Закарпаття трупа Донецького академічного обласного драматичного театру (Маріуполь) представила прем’єру «Маріупольська Драма» — сторітелінг за свідченнями акторів, котрі у той страшний день опинилися в епіцентрі жахливого злочину.

Вхід на виставу та виставку організатори зробили вільним. Натомість запропонували охочим відвідувачам зробити благодійні внески на підтримку українських військових.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW