На Буковину перевезли засуджених з регіонів, де тривають бойові діїНа Буковину перевезли засуджених осіб з регіонів, де тривають бойові дії - таку інформацію озвучив керівник Чернівецької обласної прокуратури Антон Ковальський.

15 вересня на сесії Чернівецької обласної ради депутати слухали звіт Чернівецької обласної прокуратури про роботу у першому півріччі 2022 року. Докладну інформацію про це повідомив керівник відомства Антон Ковальський.

Зокрема керівник обласної прокуратури розповів, що нині на Буковину перевезли засуджених осіб з регіонів, де тривають бойові дії. При цьому Антон Ковальський наголосив, що тут готові приймати і військовополонених, але поки місцевим органам прокуратури їх не передавали.

Про що ще йшлося у звіті Антона Ковальського?

  • За співпрацю зі спецслужбами рф та терористичними організаціями ЛДНР засуджено чоловіка, якого затримали у Чернівецькій області. Зрадник фотографував об’єкти критичної інфраструктури. Також засудили особу, яка проникла на територію Чернівецького летовища і знімала на відео злітно-посадкову смугу. У таких кримінальних провадженнях винесено 7 вироків.
  • З понад 2,5 тисяч опитаних українців, майже 900 осіб визнали себе потерпілими від російської агресії.
  • З початку повномасштабного російського вторгнення розпочато 102 кримінальних провадження щодо незаконної переправи військовозобов’язаних через державний кордон. Наразі до суду скеровано 35 обвинувальних актів.
  • Найбільша сума, яку викрили правоохоронці при незаконній спробі перетину кордону – це 112 тисяч доларів. З початку дії воєнного стану зареєстровано 159 кримінальних проваджень відносно 169 осіб, які намагалися виїхати за межі України з підробленими документами.
  • В області зафіксовано 10 фактів незаконних дій з гуманітарною допомогою.
  • До суду передано 69 обвинувальних актів стосовно корупції.
  • Злочинна група з 10 осіб, яку очолив директор одного із національних природних парків Буковини, незаконно видобула 150 тисяч кубів піщано-гравійної суміші, розтратила півмільйона гривень, займалася незаконною вирубкою лісів. 

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новини Чернівців)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news0372AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW