ЄС виділить 100 млн євро на відновлення зруйнованих в Україні шкілПрезидентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення 100 мільйонів євро на відновлення розбомблених шкіл в Україні.

Про це вона заявила у своєму щорічному зверненні "Про становище Союзу" в Європарламенті, повідомляє "Європейська правда".

"Я оголошую, що ми працюватимемо з вами, щоб підтримати відновлення українських шкіл, тому що майбутнє України починається у школах та дітях. Це понад фінансову допомогу у розмірі 19 мільярдів євро, наданих ЄС Україні", - сказала фон дер Ляєн.

Президентка Єврокомісії пообіцяла підтримати відновлення України.

"На нас чекає довгий шлях. Для відновлення України будуть потрібні величезні ресурси", - додала вона.

Раніше фон дер Ляєн запевнила, що Європейський Союз продовжить підтримку України та посилюватиме санкції проти РФ, які вже завдали їй величезної шкоди.

Нагадаємо, Європарламент погодився проголосувати в четвер за терміновою процедурою за пропозицію про надання Україні макрофінансового кредиту на 5 млрд євро.

Читайте також: Для задоволення невідкладних потреб, спричинених війною, США через Світовий Банк виділили Україні грант в сумі $4,5 млрд.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW