Стан питної води та радіаційного фону на Вінниччині станом на 13 вересняЗа інформацією Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб за період з 5 по 9 вересня виконано 297 вимірів радіаційного фону в населених пунктах області.


Згідно з дослідженнями, показник радіаційного фону у Вінницькій області становить від 0,10 мкЗв/год до 0,17 мк3в/год, що не перевищує багаторічний фоновий рівень.

Стан води

Лабораторно досліджено 294 проби води з водогонів в області на санітарно-хімічні, бактеріологічні показники та вміст радіонуклідів. За результатами досліджень встановили:

276 (93,9%) проб відповідають вимогам; 18 (6,1%) проб не відповідає вимогам.

Зазначені відхилення пов'язані з "цвітінням" Південного Бугу, стоком органічних забруднень у вододжерело та внаслідок господарської діяльності, а на сьогодні ще й зі зменшенням водозабору та застійними явищами у водопровідній мережі через міграційні процеси.

Вміст радіонуклідів у питній воді в межах норми. Наразі ситуація з забезпеченням питною водою в області с контрольованою. Попереджаємо про необхідність кип'ятіння та відстоювання води перед вживанням, - йдеться у повідомленні Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Джерело:https://vitatv.com.ua/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW