За минулий тиждень у громадах Криворіжжя було знешкоджено більше півсотні вибухонебезпечних предметів, - РВА, - ВІДЕОСпівробітники ДСНС щодня працюють над розмінуванням територій Криворізького району.

Як повідомив начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко на брифінгу 12 вересня, за минулий тиждень у різних громадах району було знешкоджено трохи більше півсотні вибухонебезпечних предметів.

Лише 8 вересня у Зеленодольській громаді було ліквідовано 35 снарядів від РСЗВ "Ураган".

"А скільки ще таких боєприпасів знаходиться в полях та посадках - нікому не відомо. Тому, шановні, при виявленні незнайомих предметів одразу повідомляйте ДСНС, поліцію або органи місцевого самоврядування", - звернувся керівник районної військової адміністрації до мешканців району.

Читайте також: "Найдовше тиша тривала трохи більше двох діб...", - інформація про ситуацію на Криворіжжі з 5 по 11 вересня, - ВІДЕО.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW