За час окупації Ізюму місцевих позбавили умов існування: загинуло понад 1000 осіб11 вересня офіційно стало відомо, що бійці ЗСУ контролюють центр міста Ізюм на Харківщині. Рашисти, відступаючи, залишили безліч боєприпасів і кинутої техніки. Близько 80% інфраструктури вони зруйнували, або суттєво пошкодили. Але найстрашніше, що за час окупації загинуло, щонайменше, 1000 мирних містян.

Про це повідомив депутат Ізюмської міської ради Максим Стрельников на брифінгу.

"Як і по всій окупованій території, росіяни скоювали військові злочини і намагалися їх приховати. Щонайменше, тисяча місцевих жителів загинула в результаті військових дій. Але ми вважаємо, що ще більша кількість людей постраждали, тому що окупанти зруйнували всі заклади охорони здоров'я. Доступ до ліків був обмежений, росіяни розграбували всі аптеки", – сказав він.

За словами депутата, у звільненому Ізюмі залишається близько 10 тисяч мирних жителів. Тому гостро стоїть питання забезпечення ліками та госпіталізація важко хворих і поранених.

"В результаті агресії росії понад 80% інфраструктури в місті зруйновані. Це і приватні будинки, і багатоквартирні та промислові потужності. Але найжахливіше, що попереду зима і централізована система опалення розбита. Сподіваємося на допомогу обласної влади", - зазначив Стрельников.

Але захисники, яких зі сльозами зустрічали місцеві мешканці після окупації, мають оптимістичні сподівання.

"І на руїнах розбитих сподівань ворога ми збудуємо новий світ", - написали на Facebook-сторінці "Добровольчий батальйон «ОДЧ Карпатська Січ»".

За час окупації Ізюму місцевих позбавили умов існування: загинуло понад 1000 осіб, фото-1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Балаклії знайшли підвал, який рашисти використовували як катівню українців.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW