До 12 років позбавлення волі засуджено терористів так званих Луганської та Донецької народних республікУ ході спеціального досудового розслідування встановлено, що один із фігурантів справи є жителем Луганської області, який з початку 2014 року до цього часу проходить так звану військову службу на посаді снайпера-розвідника 2-го відділення 2-го взводу розвідувальної роти 4-ї окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу народної міліції «ЛНР».

Бойовик зі зброєю в руках брав безпосередню участь у силовому опорі військовослужбовцям Збройних Сил України, задіяним у проведенні Операції об’єднаних сил.

Фігурант іншого кримінального провадження є жителем Донецької області, який до 2014 року працював в органах Державної міграційної служби м. Донецьк. А після утворення самопроголошеної донецької народної республіки, яку у 2015 році визнано терористичною організацією, зрадивши присязі державного службовця, вступив до її лав, де обійняв посаду начальника відділу міграційної служби у Донецькому ГУ МВС ДНР.

Вироками Соснівського районного суду м. Черкаси обох обвинувачених визнано винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній групі чи терористичній організації), їм призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі засуджені переховуються від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської та Донецької областей.

Спеціальне досудове розслідування (in absentia) у вказаних кримінальних провадженнях здійснювалося слідчими УСБУ в Черкаській області.

Джерело: ПрочеркAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW