Переселенці з Енергодару зможуть отримати безкоштовне тимчасове житло: як це зробитиЕнергодарська влада створила гарячу лінію з питань розміщення переселенців та формування загального списку бажаючих отримати безкоштовне житло в різних містах України.

Про це повідомив мер міста Дмитро Орлов на своїй сторінці в Telegram, передає 061.

Оскільки задовольнити всі потреби стовідсотково буде неможливо, пріоритет надаватиметься родинам з неповнолітніми дітьми, соціально незахищеним категоріям громадян.

Бажаючим зареєструватися необхідно заповнити вказану Google - форму  або ж надішліть на номер телефону 066-502-63-52  в соціальних мережах Viber чи Telegram наступні дані:

  • прізвище, ім’я, по-батькові;
  • контактний номер телефону;
  • номер паспорта;
  • кількість людей в родині, їх паспортні дані;
  • наявність неповнолітніх дітей та їх вік;
  • Вкажіть, якщо ви маєте підтверджений соціальний статус (матері-одиначки, багатодітної родини, малозабезпеченоі родини або родини з дітьми з інвалідністю тощо)

На вказаний вище номер здійснюється виключно прийом повідомлень з даними у письмовому вигляді.

Для уточнення і консультацій можна телефонувати на номер - 067-567-41-14/ Дзвінки приймаються з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 14:00.

«Зараз є можливість розмістити близько 30 людей в Соснівці Львівської області. Для проживання ВПО там надано дитячий садок, який з кінця лютого 2022 року приймає біженців. Умови доволі аскетичні, але житло і харчування  безкоштовне. Розселення по 6-8 людей в кімнаті. Заклад знаходиться в 100 метрах від центру, де є магазини та кафе. Ми розуміємо, що вказана кількість вільних місць – це незначний відсоток від реальних потреб у житлі для енергодарців. Але це тільки початок. Робота по містам-супутникам з організації проживання  для ВПО все ще триває. На підході ще 150 місць. Зараз комплектуємо приміщення меблями та вирішуємо питання з опаленням», - повідомив Дмитро Орлов.

Тому якщо зараз надійде більше запитів, ніж можуть задовольнити на даний час, то обіцяють, що всі вони будуть оброблені. Сформують чергу та по мірі надходження остаточно підтверджених варіантів для житла, будемо вас інформувати в особистих повідомленнях та на телеграм-каналі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Енергодарі, який перебуває в тимчасовій окупації, люди вимушені розпалювати вогнища у дворах житлових будинків.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW