Міський голова Новомосковська розповів, чим живе містоЗавершився перший повний навчальний тиждень у школярів. Досвід, набутий у попередні роки учасниками освітнього процесу, дається взнаки – все йде планово, без зривів. До занять залучені і діти, які проживають у Новомосковську, і ті, хто виїхав у західні області України та за кордон, і діти вимушених переселенців. Як і раніше, на час повітряних тривог уроки перериваються, діти мають переходити в найбільш безпечні в приміщенні місця. Дякую вчителям за методичну майстерність, поєднану з психологічною роботою!

Сьогодні – День фізичної культури і спорту. Вітаю всіх, хто веде здоровий спосіб життя. В умовах війни масових загальноміських заходів не буде, але заплановані кілька локальних спортивних заходів: в парку о 10.00 почався волейбольний турнір серед ветеранів, змагання з армреслінгу та з великого тенісу.

Радіємо бойовим звершенням наших воїнів, але зберігаємо витримку та, як просить військове командування – інформаційну тишу. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW