Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір: подробиціЗавершується сто дев’яносто восьма доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що такого мирного дня наш регіон не бачив вже давно. Сьогодні обстрілів території області не зафіксовано. Було дві тривоги.

Чисельність ВПО в нашій області постійно зростає. За тиждень кількість переселенців збільшилась на 5 тисяч. Нині в регіоні - 329 тисяч ВПО. Найбільше - в Дніпрі та Кривому Розі.

Тепер - про роботу наших обласних служб.

З початку війни піротехніками ДСНС в області виявлено та знешкоджено понад 4,5 тисячі сучасних боєприпасів. Лише за вчорашній день - знищено 73 одиниць. Звертаю увагу громадян, якщо бачите уламки ракети чи боєприпасів, не чіпайте їх. Одразу повідомляйте про знахідку ДСНС чи поліцію.

Микола Лукашук подякував працівникам Управління СБУ у Дніпропетровській області, котрі цього тижня викрили чергових прихильників «руського миру» в Павлограді та Кривому Розі. Вони надавали ворогу інформацію через «Однокласників». Одним із порушників виявився працівник місцевого КП, який раніше був моряком на торговому флоті рф.

Також працівники СБУ затримали агентів рф, які готували запуск прокремлівського медіа-центру, що мав вести інформаційну війну в тому числі й на території Дніпропетровщини.

Кордони області залишаються під надійним захистом та пильним контролем Збройних сили України.

За інформацією ДСНС в області, на території регіону радіаційний фон - в межах норми.

"Ми всі прагнемо читати повідомлення про відсутність обстрілів щодня. А головне, що ми хочемо почути - звістку про закінчення війни. Що вона закінчилась нашою Перемогою.

Перемогою України.

Дякуємо ЗСУ за цей мирний для нас день. Але ми всі повинні пам‘ятати, що за наш спокій наші воїни платять своїм життям та своїм здоров‘ям.

Слава ЗСУ.

Слава Україні! 

Тихої усім ночі", - підсумував Микола Лукашук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW