12-й центр "ЯМаріуполь" відкрили у Черкасах, - ФОТОЦентри "ЯМаріуполь", відкриваються там, де найбільше проживає маріупольців в евакуації.

Тисячі маріупольських родин зможуть скористатися сервісами комплексної підтримки у "ЯМаріуполь", якій відкрився у Черкасах..

"Гуртуємо маріупольців навколо центру "ЯМаріуполь", які дають їм змогу отримувати широке коло підтримки. Від гуманітарних наборів до соціального захисту. Через такі центри ми рятуємо людей та повертаємо до життя. А ще ми єднаємо їх навколо майбутнього відродження Маріуполя, аби здійснити спільну мрію - повернутися до вільного та українського Маріуполя", - заявив на відкритті центру Вадим Бойченко.

12-й центр "ЯМаріуполь" відкрили у Черкасах, - ФОТО, фото-1

"Головне наше завдання - об'єднуватися та допомагати кожному громадянину України, щоб відчував, що він ніяк в гостях, а як вдома", - зазначив він.

12-й центр "ЯМаріуполь" відкрили у Черкасах, - ФОТО, фото-2

За перший день роботи вже 60 маріупольців зареєструвалися у центри, видано 27 продуктових та 30 гігієнічних наборів. 12 людей скористалися послугою лікаря, 2 маріупольців отримали психологічний супровід. Також 8 дітей провели час в ігровій кімнаті.

12-й центр "ЯМаріуполь" відкрили у Черкасах, - ФОТО, фото-3

"ЯМаріуполь" чекає у Черкасах - вул. Володимира Ложешнікова, 52.

Читайте нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

Надсилайте свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

Обговорюйте новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-геройAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW